BEKİR SAY LOJİSTİK

10 YILDIR TAM ZAMANINDA

Hikayemiz

2010 yılında butik bir aile şirketi olarak hizmet sektörüne başlayan Bekir Say, zaman içinde kurumsallaşan markası ile 10 yıldır lojistik ihtiyaçlarınızı karşılıyor.

Japon üretim modeli olan JTI aynı zamanda markamızın mottosunu oluşturuyor. En yüksek kalite, en düşük maliyet ve en kısa akış süresi içinde teslimatınızı tam zamanında yerine ulaştırıyor. Üretim sektöründeki bu modelin hizmet sektöründeki karşılığı olan Bekir Say, hizmetlerinin her alanında toplam kalite modelini önemsiyor.

Toplam kalite bizim için “mutlu müşteri” demek.

Yıllar içinde kurumsallaşan şirket yapımız ve mutlu müşterilerimiz; her geçen gün sektöre yönelik yatırımlarımızın artmasını teşvik ediyor.

Bekir Say Lojistik dünyada kullanılan en güncel teknolojilerle donatılmış, her açıdan verimli, çevreye duyarlı uydu aracılığı ile 7/24 saat izlenebilirlik özellikli, yasal süreç çerçevesinde durmadan yol alabilen araçları ile kara taşımacılık hizmeti vermektedir.

Daha fazla zamanınız olsun ister miydiniz?

Bekir Say sizin adınıza lojistik ihtiyaçlarınızı karşılayan eşsiz bir yardımcıdır.

Butik hizmet anlayışı ile ilerler ve buradan hareketle projelere özgün çözümler sunar. Mutlu müşteriler olarak sizler; sadece kendi teslimatınızın zamanlamasını yapar, yükünüzü taşıtmak için başka teslimatları beklemezsiniz.

Uydu aracılığı ile 7/24 saat izlenebilir araç takip sistemi sayesinde, çayınızı yudumlayarak yolculuğu takip edebilirsiniz. Hizmet kalitemizdeki esnekliğin, sizin için her zaman en doğru ulaştırma personelini bulacağını bilir ve bunu iç huzuruyla çalışmaya devam edersiniz.

Misyonumuz

Bekir Say lojistik sizin için istediğiniz kadar teslimatı tam zamanında yerine götürmekle ilgilidir. Dolayısıyla buraya geldiğinizde yükünüzün azlığı ya da çokluğu bir önem taşımaz. Önemli olan tam zamanında nasıl ve nerede olacağıdır. Çoklu yüklerde ve eğer mesafe uzunsa multi model taşımacılık önerilir. Multi model taşımacılık için tıpkı Just İn time (JTI) sisteminde olduğu gibi stok maliyeti yaratmadan size ihtiyacınız olan hizmeti verir. Böylelikle tek bir yatırıma bağlı kalmadan, çeşitli multi model araçları değerlendirilerek mutlu sona ulaşırsınız. Çünkü, en uygun fiyat ve hizmet kalitesindeki ulaşım araçları, sizin yükünüz için bir araya gelir.

Menü